حساب کاربری

هنرمندانی که هنر گیوه بافی شهرضا را زنده نگه می دارند

در ادامه مصاحبه ای با هنرمند گیوه باف شهرضایی را می خوانید.

در هنگام ورود به  بازارچه صنایع دستی شهرستان شهرضا، رنگ و لعاب غرفه ها و محصولاتشان و جنب و جوش غرفه داران برای خلق آثار جدید نظرت را جلب می کند، در میان غرفه های متنوع غرفه گیوه بافی و تنوع محصولاتش نظرم را جلب کرد و با مسئول غرفه مصاحبه ای انجام دادم که امیدوارم بتواند رضایت شما را به همراه داشته باشد.

خودتان را معرفی کنید.

فرناز جهانمردی هستم مربی گیوه بافی.

چندسال است که به این حرفه مشغول هستید؟

از بچگی تا کنون به  بافندگی علاقه ویژه داشتم و پیگیر آن بودم، اما حدود ۸ سال است که کار گیوه بافی و کیف بافی را به صورت حرفه ای و جدی انجام می دهم.

چه محصولاتی را در غرفه خود به فروش می رسانید؟

در غرفه ما محصولات متنوعی شامل صندل، کیف پول، کوله پشتی، محصولات زینتی، بافت لباس به درخواست مشتری،  کفش های راحتی که با زیره بافته می شوند، چکمه مخصوص فصل سرما و گیوه که بصورت دوردست دوز با نوع نخ و زیره انتخابی مشتری دوخته می شود  که در تمام فصول طرفداران زیادی دارد.

برای علاقه مندان به بافندگی آموزش هم دارید؟

بله، هفته ای دو روز آموزش حضوری دوره های گیوه بافی و کیف بافی را در کارخانه نوین دارم که با استقبال خوب هنرجو ها مواجه شدم و برای آن هایی که نمی توانند  بصورت حضوری در کلاس ها شرکت کنند می توانند در پیام رسان ها با ما در ارتباط باشند.

سفارش اینترنتی هم دارید؟

بله،  ثبت سفارس ها و فروش محصولات هم به صورت حضوری وهم مجازی انجام می شود و به دلخواه مشتری است.

چرا شما را برای خرید انتخاب کنیم؟

هدف من از ارائه محصولاتم رضایت مشتری است و دوست دارم به دلیل کیفیت کار مارا انتخاب کنند اما به دلیل پرطرفدار بودن صنایع دستی و برای حمایت از صنایع دستی قیمت ها را جوری تنظیم می کنیم که مشتری بتواند خرید را مطابق میلش انجام دهد.

برای گسترش کارتان برنامه ای دارید؟

دوست دارم کار آفرینی انجام دهم و با کارآموزانم بتوانیم کار تولیدی انجام دهیم و اشتغال زایی کنم.

 

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*