حساب کاربری

درباره ما

تاریخچه

سفالستان، شرکتی است که فعالیت خود را از سال 1390 در زمینه تولید سفال وسرامیک در کشور آغازکرد. از بدو تاسيس، اين شركت با تكيه بر دانش سرمايه هاي انساني داخلی و انتقال فن آوري هاي نوين و به كارگيري آن توانسته است رشد قابل ملاحظه اي در زمینه تولید سفال و صنایع دستی در حوزه هاي مختلف كسب كند . مديريت نوين و پويا ، تعهد به ارزش هاي انساني و شايسته سالاري و توجه به تولیدات هنری و ایجاد اشتغال از جمله دستاوردهاي سفالستان است . در سالهایی که از عمر شرکت گذشته همواره اهتمام بر این بوده که نام شرکت به عنوان یک شرکت تخصص مدار در بازارهای مختلف مطرح باشد. استفاده از کارشناسان متخصص در زمینه های مختلف و ارائه راهکارهای درست و مورد نیاز سازمانها همیشه با “سفالستان” عجین بوده است.

اهداف

اهداف شرکت سفالستان 1- افزایش تولید ملی واشتغال بومی 2- آموزش نیروی متخصص در راستای اهداف سازمانی 3- توسعه منابع انسانی از طریق تخصص گرایی و دانش محوری 4- تقویت بازاریابی ، فروش و خدمات پس از فروش 5- پیشگیری از آلودگی های زیست محیطی با انتخاب راهکارهای مطلوب و مقرون به صرفه اقتصادی 6- حرکت بر محور مشتری مداری و تلاش برای افزایش کمیت و کیفیت تولید 7- ارتقاء دانش، مهارت و توان نیروی انسانی بعنوان کارآمدترین سرمایه شرکت از طریق مشارکت فعال آنان در فعالیت ها و کمک به رشد و توسعه قابلیت های ایشان از طریق آموزش مستمر 8- تعهد به بهبود مستمر و اثر بخش سیستم مدیریت یکپارچه 9- تعهد به اجرای الزامات و قوانین و مقررات استانداردهای ملی و بین المللی 10 – تبدیل برند شرکت به یک مارک معتبر 11- صادرات محصول به خارج از کشور 12- پیوستن به رتبه های برترتولیددر کشور 13- تعهد به بهبود مستمر اثربخشی کلیه فرآیندها و ایمنی بهداشت 14- حفاظت،ایمنی و بهداشت در تمام سطوح سازمان 15- استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا 16- تولید محصول سالم و بهداشتی 17- استفاده از ایده های جدید برای تولید محصول جدید

چشم انداز

به سفالستان خوش آمدید. این وبسایت این فرصت را برای شما فراهم می‌کند که از میان تعداد متنوعی از کالاها/ خدمات که برای فروش از طریق وبسایت فهرست‌بندی شده‌اند به جستجو و خرید بپردازید. وبسایت این خدمات را به وسیله اعطای دسترسی شما به محتوای وبسایت با عنوان خدمات خرید فراهم می‌کند.