حساب کاربری

سیاست مرجوعی و عودت

سیاست مرجوعی و عودت کالا

همه تلاش ما در سفالستان این است که کالای خریداری شده در شرایط مطلوب و در موعد مشخص شده به دست مشتری برسد. با این وجود ممکن است پس از خرید به هر دلیل تصمیم به بازگرداندن کالا بگیرید. سفالستان با احترام و تکریم مشتری تا 24 ساعت پس از دریافت کالا حق بازگرداندن آن را برای مشتریان خود قائل است.

شرایط بازگرداندن کالا:

چنانچه کالای دریافتی با آنچه در سایت دیده اید متفاوت بوده و کیفیت تعریف شده در سایت را نداشته باشد شما می توانید تا 24 ساعت پس از دریافت کالا، با شماره تلفن 03153235070 تماس حاصل نموده و درخواست بازگشت کالا را ثبت کنید. پس از 24 ساعت سفالستان هیچ مسئولیتی در قبال کالای معیوب نخواهد داشت.

حتما ابتدا درخواست بازگشت خود را با ذکر دلیل ثبت نموده و بعد اقدام به ارسال کالا کنید.

کالای مرجوعی باید استفاده نشده و در بسته بندی اولیه سفالستان، همراه جعبه محصول و برچسب سفالستان با ذکر شماره سفارش ارسال شود. جعبه کالا و اقلام همراه آن باید در شرایط اولیه و بدون آسیب دیدگی و پارگی بوده و نوشته یا برچسب اضافی روی آن نباشد.

روش بازگشت وجه:

مبلغ دریافتی بابت قیمت کالا پس از ارسال و تایید کارشناس فروش سفالستان، به حساب شما واریز می شود.

در صورت استفاده از کد تخفیف هنگام خرید، کد تخفیف از منظر قانونی، در خرید های بعدی قابل استفاده نبوده و هنگام بازگشت وجه، فقط اصل پول پرداختی بازگردانده می شود.

هزینه حمل و نقل :

اگر ایراد یا مغایرت فنی، اشکال فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری قبل از تحویل کالا به مشتری وجود داشته و به تایید کارشناس فروش سفالستان برسد، هزینه های ارسال و عودت کالا به عهده سفالستان خواهد بود.
در صورت انصراف از خرید یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناس فروش، کلیه هزینه های ارسال و عودت کالا به عهده مشتری خواهد بود.